|  Strona główna  |  Co nowego  |  Promocje  |  Kontakt  |  O firmie  |

Analityka instrumentalna
  Aparaty do destylacji parą wodną, systemy Kjeldahl'a VELP


Przejdź do strony VELP Scientifica

Aparat do destylacji parą wodną VELP UDK129

VELP UDK 129

Aparat do destylacji parą wodną posiada wysokowydajny generator pary wodnej, innowacyjny system pozwalający na stosowanie probówek o różnej wysokości lub kolb Kjeldahl'a o objętości 500ml. Aparat umożliwia automatyczne dozowanie NaOH.


Opis aparatu VELP UDK 129 na stronie producenta

Półautomatyczny aparat do destylacji parą wodną VELP UDK139

VELP UDK 139

Półautomatyczny aparat do destylacji parą wodną, posiada wysokowydajny generator pary wodnej, innowacyjny system pozwalający na stosowanie probówek o różnej wysokości i średnicy lub kolb Kjeldahl'a o objętości 500ml. Aparat umożliwia automatyczne dozowanie NaOH, rozcieńczanie próbki oraz usuwanie pozostałości po destylacji. Aparat wyposażony jest w złącza umożliwiające podłączenie drukarki lub komputera do rejestracji danych zgodnie z GLP.


Opis aparatu VELP UDK 139 na stronie producenta

Automatyczny aparat do destylacji parą wodną VELP UDK149 z opcjonalnym miareczkowaniem

VELP UDK 149

W pełni automatyczny aparat do destylacji parą wodną, posiada wysokowydajny generator pary wodnej, umożliwiający uzyskanie 100 ml destylatu w ciągu kilku minut z możliwością regulacji (programowania) wydajności pary wodnej. Innowacyjny system pozwalający na stosowanie probówek o różnej wysokości i średnicy lub kolb Kjeldahl'a o objętości 500ml. Aparat umożliwia automatyczne dozowanie NaOH oraz kwasu borowego, rozcieńczanie próbki i usuwanie pozostałości po destylacji. Aparat wyposażony jest w złącza umożliwiające podłączenie drukarki lub komputera do rejestracji danych zgodnie z GLP. Aparat umożliwia również podłączenie różnego typu aparatów do automatycznego miareczkowania.


Opis aparatu VELP UDK 149 na stronie producenta

Automatyczny aparat do destylacji i miareczkowania VELP UDK159

VELP UDK 159

W pełni automatyczny aparat do destylacji parą wodną z wbudowanym titratorem. Przeznaczony jest do dokładnego określania azotu, amoniaku, fenoli, lotnych kwasów tłuszczowych, cyjanków, dwutlenku siarki, alkoholu itd. w ziarnach zbóż, żywności, paszach, wodzie, glebie, ściekach, osadach itp. Posiada 20 programów wbudowanych i 10 programów użytkownika, które automatyzują cały proces od destylacji do miareczkowania, łącznie z dodawaniem odczynników i odprowadzeniem pozostałości. Pamięć aparatu mieści 1000 wyników, które mogą być następnie zestawione z danymi z innych urządzeń (np. wag) a także przesłane do komputera. Procedury pomiaru są zgodne z metodami AOAC, EPA, DIN i ISO. UDK159 posiada nowego typu kondenser tytanowy, który pozwala oszczędzać wodę chłodzącą.


Opis aparatu VELP UDK 159 na stronie producenta

 
Powrót


Copyright © 2001-2006 Panalytica. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.